Gürsu Halı Yıkama

Gürsu Halı Yıkama

Gürsu Halı Yıkama

Gürsu Halı Yıkama

Halı yıkamak günümüzde evlerimizde yapılması zor, hatta çok zor bir iştir.Bunun en büyük sebebleri ise öncelikle zaman, yıkanacak yer olmaması, kurutma, halının cinsi gibi birden fazladır.Eski zamanlarda bahçeli evlerde bunu yapmak daha bir kolaydı,sabunla köpürtüp el fırçalaları ile halı ve kilimler yıkanırdı.

Bu gün bu işleri yapacak yer, nede zaman var, olsada hizmet almaktan daha maliyetli olur.

Gürsu halı yıkama hizmeti veren firmamız başlangıçta şu tespiti yapmak ister.Halılar farklı şekillerde farklı hammadde kullanılarak üretilmektedir.Makine halısı en yaygın kullanılan üründür.El halısı pahalı olması, bakımının zorluğu gibi sebeblerden az bulunmakta ve kullanılmaktadır.Yünlü halılar tecihe göre kullanılmaktadır.

Halılar müşterilerimizden ücretsiz servisimiz tarafından kayıt yapılarak alınmaktadır.Fabrikaya gelen halılar cinslerine göre ayrılmakta, temizlik, yıkama, kurutma ve havalandırma işlemlerinden sonra paketlenerek müşterimizin adresine teslim edilmektedir.

Bütün temizlik ve yıkama işlemleri otamatik makinelerde, halının cinsine uygun fırça ve ekipman, temizlik maddeleri, şampuan kullanılark yapılmaktadır.

DİĞER BÖLGELER

KOVİD-19 SÜRESİNCE HALILARINIZ %100 ORGANİK ŞEKİLDE DEZENFEKTE EDİLMEKTEDİR